Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítek má narozeniny, my máme přání jediný...zpíval by Zdeněk Svěráků na hodině zpěvu. Je to tak přátelé, kamarádi. Přesně před rokem jsem se objevil na podolském nábřeží. To bylo radosti.

Rok utekl jak voda v té řece a už stříhám druhý metr. Včera jsem měl oslavu s rodiči. A přišel i Adámek s tetou Naďou. Dostal jsem dort, krásný, tvarohový s jahodama, mooooc dobrý. A taky drobný věcný dar. Krokodýli boty (čti Crocs)  a jelikož ještě sotva složím báseň, mám prý zatím skládat LEGO. 

Těším se na víkend. S taťkou jedeme k babiččce na Vysočinu, tak tam bude asi oslava pokračovat. 20.9. má narozeniny děda Vašek, tak to asi oslavíme spolu. Jsme teď v podobném věku. Oba dostáváme k narozkám zejména jídlo. 

Do konce září se uvidím i s babičkou Danou. Budu teď týden na vakacích v Lučici a snad tam za mnou přijede. Rodiče jsem poslal na kratší dovolenou, tak snad si beze mě chvíli odpočinou. Někdy mám pocit, že jim trošičku lezu na nervy. Ale slibuju, že se polepším.  Polezu jim víc.

Jak jsem psal minule, jsem už zdatný chodec. V parku u nás opravili a vymazlili dvě hřiště, tak vyrážimě na prolízky a písek. Občas jedeme i do Modřan k lodi. Tam je to taky moc hezké. Táta mi pořídil sedačku na kolo, čímž to můžeme vyrážet na  výlety.

Přikládám nejaké fotokartóčky a zase brzo něco písnu. Užívejte babí léto.