Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sledujete 21. zimní olympiádu v Kanadě? My jo. :) Hlavně s tátou v noci v přímém přenosu. A s mamkou pak přes den taky. Dneska jsme koukali na poslední třetinu hokeje s Finskem. To byl mazec, že jsme měli oba s tátou úplně studený nohy. :) Nakonec to klucí prohráli 2:0 a skončili ve čtvrtfinále. Zato slovenští bratia poslali domů Švédsko a zahrají si poprvé v historii o medaili. Tak jim držme pěsti. O napínavém závodě Martiny Sáblíkové na 5 km nebo štafetě na 4x10km mužů snad ani psát nemusím. To už je tak profláknutý, že ještě teď mám husí kůži, když si na to vzpomenu. :)  

My teda v noci koukáme, ale jen proto, že vždycky dostanu hlad. Jinak bychom samozřejmě nevstávali, když to pak dávají všechno pěkně ze záznamu. Mám na fandění supr vohoz. Repre čepici a junijorskou mikinu s pruhama. :)

Moc se mi líbí krasobruslení, jak se tam ty lidi šouněj po ledě a srandovně se pohybujou do hudby. To mám asi po mamce. Té se to taky libí, ale to platí asi o všech ženskejch. :)

Závěr olympiády asi doma neuvidíme, jelikož jedeme v sobotu ráno směr Kronplatz, Itálie. Už se moc těším a rodičové určitě taky. Musí všechno pořádně zabalit. Hlavně moje věci. :)Všechno to nanosit do auta a pěkně to tam srovnat. Čeká nás minimálně 6 hodin v autě, ale určitě to zvládneme. Jedeme stejnou cestou jako loni do Říma, ale těď to krouhnem u Brixenu mírně na východ. Tenkrát jsem byl ještě u maminky v bříšku. Teď toho snad uvidím daleko víc, i když to bude asi méně pohodlné. :)

Doufám, že budeme mít azuro a sněhu habakuk. Poprvé snad vyzkouším sáňky samochodky a chytnem nějakej bronz. :) Mrkněte na fotky, po návratu z dovči se zase ozvu. Paaa

 

Náhledy fotografií ze složky Venku_Vr_2010

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář