Jdi na obsah Jdi na menu
 


Je to neuvěřitelné, ale čas letí jak blázen a já budu zítra mít už páté týdenní narozky... Venku je už asi definitivně hnusně, přesto jezdíme s mámou a tátou na vycházky - naši si hodně oblíbili novou kavárnu u vily Groebe. Tak jezdíme skrz Vršovice a Havlíčkovy sady na kopec na kafe :-)

Rodiče říkají, že už se celkem pronesu - bodejť by taky ne, mám už skoro 4 kila :-) Doufám, že nás všecky paní doktor pochválí, až půjdem příští týden na kontrolu...

Jinak výlety mám moc rád - rád jezdím v autosedačce a taky poznávám nové kraje. Tak například před 14 dny jsme se byli podívat na mého kámoše Péťu náčelníka v Martinicích v Krkonoších. Byla dobrá slota, takže jsme na vycházce v kočáru moc nepobyli. Ale jinak se mi u Spilků moc a moc líbilo. Však mrkněte na fotky.

Minulou sobotu mě byli omrknout kamarádi Vágnerovi z Libušína. Od tety Kačky jsem dostal kousací hračku a od strejdy Vládi (který říká, že jsem fešák a že mám pěkný monogram VV - jako on :-) můj úplně první golfový míček s tygříkem.

No a v neděli dorazily tety Evík, Verča a Naďka, tak s těma jsem se taky moc rád seznámil :-)

Zítra vyrážíme do Krušných hor, tak jsem na to zvědavej, jestli těm strejdům a tetám meteorologům vyjde předpověď... Snad to nebude krušný výlet :-)

Tak zatím čau a já zase něco napíšu...

Páček VV

 

 

Náhledy fotografií ze složky Cas leti jako blaznivy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář